Tehnikas veikals Apkalpošani atļautie STIHL tirdzniecības aģenti
Enums.CMSContentType.AboutUsImage

   Mēs ar lepnumu varam sevi saukt par STIHL un VIKING produktu izplatītājiem un piedāvājam plašu jaunāko iekārtu un visu Jums nepieciešamo aksesuāru klāstu!
Tehnikas veikalā Graudu ielā 58, Rīgā strādā zinoši konsultanti, tehnikas eksperti un servisa meistari ar vairāk kā 10 gadu pieredzi šīs tehnikas tirdzniecībā un apkalpošanā.
 Plašajā motorzāģu, trimmeru, dzinumgriežu, krūmgriežu, zemes frēžu, zālienu pļāvēju, traktoru un robotizēto zāles pļāvēju klāstā mēs katram klientam varam piemeklēt vispiemērotāko agregātu gan veicamā darba, gan cenas ziņā!
 Mūsu klienti to zina, ka “Mežam.lv” piedāvā tikai tās preces, ko pārzina un ir pārliecināti par šīs tehnikas veiktspēju un izturību. Specializācijas uz tehniku darbam un atpūtai rezultātā, mūsu klienti kopā ar preci iegūst zināšanas un tehnisko atbalstu. Tāpat mūsu veikalā ir iespējams iegādāties rezerves detaļas, aksesuārus un papildaprīkojumu mūsu piedāvātajai tehnikai, specializēto apģērbu un aizsarglīdzekļus darbu veikšanai.
 Tehnikas veikals ir dinamisks, augošs uzņēmums, un mūsu attīstība norisinās kopsolī ar laiku – esam elastīgi gan piedāvāto preču un pakalpojumu klāstā, gan cenu ziņā! Ja jūs no preces iegādes attur tikai tās specifikācija, komplektācija vai cena, zvaniet, rakstiet vai griežaties personīgi pie mums, lai kopīgi rastu abpusēji pieņemamu risinājumu!
  Tehnikas veikala jaunākais pamatdarbības veids ir arī e-komercija, jeb interneta veikals “Mežam.lv”, lai klientiem sniegtu iespēju iegādāties mūsu piedāvāto produkciju, neizejot no mājas vai darba vietas, un ietaupīt naudu, nezaudējot uz apkalpošanas, zināšanām, garantijas un pēcpārdošanas servisa rēķina! Mums tā ir iespēja būt soli tuvāk jums, iepazīstināt jūs ar visu pieejamās tehnikas plašo modeļu klāstu un tehniskajiem raksturojumiem, aktualitātēm, akcijām un jaunumiem!

 Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu - tāpēc droši jautājiet pa tālruni +371 20020111 vai e-pastā info@mezam.lv!

Atrašanās vieta

  • Tehnikas veikals
    Graudu iela 58
    LV-1058 Rīga
    LV
    Tel.: +371 27884333
Sazināties ar mums